Christian Greider NE GLEDA TELEVIZIJE!S svojim sodelavcem ravno tiska Vaš letak. Da bo zagotovo vse narejeno do roka.Jürgen Tritremmel NE POSLUŠA RADIA!S svojim sodelavcem ravno tiska Vašo revijo. Da bo zagotovo vse narejeno do roka.

Christian Greider NE GLEDA TELEVIZIJE!

S svojim sodelavcem ravno tiska Vaš letak.
Da bo zagotovo vse narejeno do roka.

Jürgen Tritremmel NE POSLUŠA RADIA!

S svojim sodelavcem ravno tiska Vašo revijo.
Da bo zagotovo vse narejeno do roka.

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

 

Koronovirová krize a s tím související omezení ovlivňují nyní náš každodenní život.

 

Navzdory této mimořádně náročné situaci je skupina Walstead Leykam Druck na všech svých stanovištích plně výroby schopná.

 

Dodávky od našich dodavatelů – zejména papíru – jsou v současné době k dispozici bez omezení.

 

  • S našimi prostorově oddělenými pěti výrobními stanovišti ve 3 zemích můžeme zaručit stabilitu výroby a také jsme podnikli vhodná opatření k zajištění našeho dodavatelského řetězce v případě nouze.
  • Bereme svoji odpovědnost velmi vážně a důsledně realizujeme v naší společnosti opatření nařízené vládou – aby se omezila expanze Korona viru.
  • Naši zaměstnanci v prodeji a správě objednávek jsou vám – jako vždy – k dispozici. V rámci  prevence jsme z velké části na těchto odděleních přešli na Home-Office, nemá to ale žádný dopad na dostupnost ani kvalitu služeb.
  • Abychom co nejvíce zabránili osobnímu kontaktu, platí pro přístup do kancelářských a výrobních budov dočasně přísnější opatření. V této souvislosti vás žádáme, abyste kontaktovali příslušnou kontaktní osobu a informovali se o případných omezeních přístupu příp. požadavcích pro vstup.

 

 

Chceme vás ujistit, že jako skupina Walstead Leykam Druck této situaci věnujeme velkou pozornost. Veškeré naše úsilí směruje k co nejhladší možné spolupráci s našimi obchodními partnery a k tomu, abychom  minimalizovali účinky Korona viru.

 

V tomto smyslu, vám přejeme všechno nejlepší v čase, který je pro nás všechny náročný.


Váš Walstead Leykam tým

Vse o Walstead Leykam Druck zdaj tudi kot video

Walstead Leykam Druck je v Evropi vodilni na področju rotacijskega ofset tiska.
Sodimo med 3 najboljše in smo kot ena izmed najzmogljivejših tiskarn doma v ligi prvakov.
V Avstriji, Sloveniji in na Češkem smo vodilni na tržišču. Nemčija, Hrvaška, Madžarska, Slovaška in Švica štejejo med naša nadaljnja glavna tržišča.
Skupina Walstead Leykam Drucks 710 zaposlenimi letno ustvari približno 237 milijonov evrov prometa.

Walstead Leykam Druck razpolaga z 22 ofset-rotacijskimi tiskarskimi stroji najrazličnejših dimenzij in tako nudi skorajda brezmejno paleto produkov ter zagotavlja pravočasnost in visoko fleksibilnost.

Servis

Servis

Naše dolgoletne stranke so za nas dokaz, da "usmerjenost k strankam" za nas ni samo marketinški pojem. Nosilni steber naše podjetniške filozofije predstavlja osebni stik z našimi naročniki in prilagodljivost glede njihovih želja.

Tehnologija

Tehnologija

Walstead Leykam Druck letno obdela 265.000 ton papirja in 8.000 ton barve.  Specializirali smo se za rotacijski ofsetni tisk, kljub temu pa lahko s svojimi raznovrstnimi stroji izpolnimo tudi posebne zahteve.  Od UV lakiranja do luknjanja ali perforiranja - glede naročnikovih želja smo zelo fleksibilni.

Okolje/kvaliteta

Z roko v roki: kvaliteta in okoljsko zavedanje

Pri podjetju se nismo zapisali samo kvaliteti, temveč tudi našemu okolju. Te vrednote hodijo pri nas z roko v roki, tako da svojim strankam ne ponujamo zgolj visokokakovostne, ampak tudi okolju prijazne tiskane izdelke.